Dušan Grečner - Konvolut 2 leptů

Lepty, oba 16x10 cm. Oba signovány tužkou Dušan Grečner. Datováno 1987 a 1988. Volné listy.

Pozn.: 1x papír mimo tiskovou plochu mírně natržen.

Dušan Grečner
55725. Konvolut 2 leptů
Dražba ukončena:10.02.2021 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.02.2021 18:56:35 3504