Dupount - L´attelage

Lept, 15x18 cm, signováno vpravo dole Dupount, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

4061. L´attelage
Dražba ukončena:30.03.2016 21:23:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč