Duda - Líbezná

Olej na plátně, 93x68 cm. Signováno vlevo dole Duda. Rámováno.

308706. Líbezná
Dražba ukončena:21.05.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč