Olej na plátně, 86x62 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1982.
1921 Ostrava
UMPRUM A VŠUP Praha. 1953 člen Umělecké besedy. později členem umělecké skupiny Bilance.Výrazně se podílel na výtvarných řešeních domácích i zahraničních výstav (např. EXPO Brusel 1958).