Karel Javůrek - Kristus podle Guida Reniho

Olej na plátně, 39x32 cm. Signováno vzadu K. Javůrek 1856, Drážďany. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

o autorovi: 1815-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

36617. Kristus podle Guida Reniho
Dražba ukončena:30.10.2019 21:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč