Drahoslav Šolta - Zátiší s ovocem

Akryl na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

77027. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:08.05.2022 20:02:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč