Drahoslav Solta - Zátiší s ovocem

Akryl na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

306915. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:11.12.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč