Drahoslav Šolta - Zátiší s banánem

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

101146. Zátiší s banánem
Dražba ukončena:03.09.2023 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč