Drahoslav Solta - Zátiší

Akryl na plátně, 81x56 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

124501. Zátiší
Dražba ukončena:06.10.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč