Akryl na plátně, 81x56 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.
o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.