Drahoslav Šolta - V baru

Akryl na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

69004. V baru
Dražba ukončena:25.11.2021 23:13:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč