Drahoslav Šolta - Rušná ulice

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

151370. Rušná ulice
Dražba ukončena:14.12.2025 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč