Drahoslav Šolta - Pražský motiv s turisty

Akryl na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

96430. Pražský motiv s turisty
Dražba ukončena:28.06.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč