Drahoslav Šolta - Pražské panorama

Akryl na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

65239. Pražské panorama
Dražba ukončena:30.09.2021 23:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč