Drahoslav Šolta - Pražská ulička

Akryl na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

67458. Pražská ulička
Dražba ukončena:28.10.2021 23:12:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč