Drahoslav Šolta - Pohled na Karlův most

Akryl na plátně, 80x90 cm Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

62470. Pohled na Karlův most
Dražba ukončena:28.07.2021 22:43:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč