Drahoslav Šolta - Pestré zátiší

Akryl na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

100240. Pestré zátiší
Dražba ukončena:06.08.2023 21:47:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč