Drahoslav Šolta - Palác na Kampě

Akryl na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

Pozn.: Mezi fotografiemi naleznete text Umělecké kritiky Drahoslava Šolty od PhDr. Marie Pospíšilové a Prof. Manfreda Boetzkese.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

77266. Palác na Kampě
Dražba ukončena:25.05.2022 22:35:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč