Drahoslav Solta

62046. Galerijní krajina - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 115x110 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč