Drahoslav Solta - Galerijní krajina - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 115x110 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

62046. Galerijní krajina - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.07.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč