Drahoslav Šolta - Eifellova věž při západu slunce

Akryl na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

62400. Eifellova věž při západu slunce
Dražba ukončena:28.07.2021 21:11:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč