Drahomír Hlobil - Zelená abstrakce

Kombinovaná technika, 17x80 cm. Signováno vlevo dole Hlobil. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927-2001
Malíř, grafik, grafický designér. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně u E. Hrbka a F. Süssera, a na VŠUP v Praze u E. Filly v oddělení monumentální malby. Věnoval se krajinomalbě, portrétu, užité grafice, architektonickým řešením zejména výstavních prostor. Vystavoval doma i v zahraničí.

100138. Zelená abstrakce
Dražba ukončena:06.08.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč