Voskový pastel, 27x35 cm. Signováno vlevo dole Hlobil. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1927-2001
Malíř, grafik, grafický designér. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně u E. Hrbka a F. Süssera, a na VŠUP v Praze u E. Filly v oddělení monumentální malby. Věnoval se krajinomalbě, portrétu, užité grafice, architektonickým řešením zejména výstavních prostor. Vystavoval doma i v zahraničí.