Kniha, 17x11 cm. 250 stran. Domácí lékař - prevence. Vydáno v Ilmenau roku1826 u Bernharda Friedricha Voigta. Na předsádce poznámky staré provenience. Pozn.: Mírně poškozeno, papírová vazba poškozena.