Dr. M. Lebeaud - Gemeinnütziges Handbuch der Krankenpflege oder der teilnehmende, freundliche und sachverständige Krankenwerter

Kniha, 17x11 cm. 250 stran. Domácí lékař - prevence. Vydáno v Ilmenau roku1826 u Bernharda Friedricha Voigta. Na předsádce poznámky staré provenience.

Pozn.: Mírně poškozeno, papírová vazba poškozena.

28616. Gemeinnütziges Handbuch der Krankenpflege oder der teilnehmende, freundliche und sachverständige Krankenwerter
Dražba ukončena:14.03.2019 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.03.2019 10:22:21 4465