Konec 18. stol. až 1. pol. 19. stol. - Dóza na šňupací tabák

Keramika, kovová montáž, obecný kov, ruční malba. Výška 7 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Konec 18. stol. až 1. pol. 19. stol.
305566. Dóza na šňupací tabák
Dražba ukončena:16.07.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč