Doubí u Karlových Varů (Aich)

59125. 6- ti osobní nápojový servis

popis: Porcelán, značeno Aich.

Pozn.: Zlacení mírně otřelé.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč