MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, značeno Aich.
Pozn.: Zlacení mírně otřelé.
> zpět na aukční výsledky
Doubí u Karlových Varů (Aich)
59125. 6- ti osobní nápojový servis
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
9 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
9 000 Kč
8781
8 500 Kč
5294
8 000 Kč
8781
7 500 Kč
5294
7 000 Kč
8781
6 500 Kč
2410
6 000 Kč
4104
5 500 Kč
limit (22.04.2021 19:32:42)
433
5 500 Kč
2994
5 000 Kč
limit (22.04.2021 19:32:13)
433
4 900 Kč
limit (22.04.2021 19:32:12)
2994
4 700 Kč
limit (22.04.2021 19:32:07)
433
4 600 Kč
limit (22.04.2021 19:32:06)
2994
4 400 Kč
limit (22.04.2021 19:31:54)
433
4 300 Kč
limit (22.04.2021 19:31:53)
2994
4 100 Kč
limit (22.04.2021 19:31:45)
433
4 000 Kč
limit (22.04.2021 19:31:44)
2994
3 800 Kč
limit (22.04.2021 19:31:36)
433
3 700 Kč
limit (22.04.2021 19:31:35)
2994
3 500 Kč
limit (22.04.2021 19:31:26)
433
3 400 Kč
limit (22.04.2021 19:31:25)
2994
3 200 Kč
limit (22.04.2021 19:31:08)
433
3 100 Kč
limit (22.04.2021 19:31:07)
2994
2 900 Kč
limit (21.04.2021 23:46:42)
433
2 800 Kč
4125
2 700 Kč
limit (21.04.2021 10:51:13)
433
2 600 Kč
limit (21.04.2021 10:51:12)
2994
2 200 Kč
limit (19.04.2021 10:20:36)
2994
2 100 Kč
5269
2 000 Kč
limit (19.04.2021 10:20:30)
2994
1 900 Kč
5269
1 800 Kč
limit (19.04.2021 10:20:24)
2994
1 700 Kč
5269
1 600 Kč
limit (19.04.2021 10:20:15)
2994
1 500 Kč
5269
1 400 Kč
limit (18.04.2021 16:46:15)
2994
1 300 Kč
8462
1 200 Kč
5294
1 100 Kč
5734
1 000 Kč
6659