Dostálová

19905. Tři tanečnice

popis: Koláž - akvarel, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Dostálová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 26.04.2018 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 18.04.2018 7:14:18 831
500 Kč 09.04.2018 17:30:38 929