Dóra Hlinková - Předpoklad osobní anarchie

Olej na sololitu, 80x60 cm. Monogramováno vpravo dole D.H. Nerámováno.

o autorovi: 2003

67383. Předpoklad osobní anarchie
Dražba ukončena:28.10.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč