Dóra Hlinková - Motýli v břiše

Olej na sololitu, 68x30 cm. Monogramováno vpravo dole D.H. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 2003

67261. Motýli v břiše
Dražba ukončena:27.10.2021 22:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč