Dóra Hlinková - Mé slunce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm, Monogramováno vpravo dole D.H. Nerámováno.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 2003

121731. Mé slunce
Dražba ukončena:25.08.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.08.2024 17:55:06 683
500 Kč 18.08.2024 18:37:59 9420