Dominik Wallenfels - Zvědavé oči

Akryl na sololitu, 44x43 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

79149. Zvědavé oči
Dražba ukončena:30.06.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč