Dominik Wallenfels - Zátiší

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole postraně Wallenfels. Olištováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

22618. Zátiší
Dražba ukončena:27.09.2018 18:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč