Dominik Wallenfels - Záhadno III

Nejdelší strana: 100 cm

Akryl na plátně, 100x40 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

94975. Záhadno III
Dražba ukončena:01.06.2023 21:35:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč