Dominik Wallenfels - Záhadné postavy II.

Akryl na plátně, 120x40 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

89813. Záhadné postavy II.
Dražba ukončena:23.02.2023 22:01:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč