Dominik Wallenfels - Záhadné postavy I.

Akryl na plátně, 120x40 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

89808. Záhadné postavy I.
Dražba ukončena:23.02.2023 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč