Dominik Wallenfels - Ve víru tance

Akryl na sololitu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

94826. Ve víru tance
Dražba ukončena:01.06.2023 21:00:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč