Dominik Wallenfels - V barevné náladě

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

74469. V barevné náladě
Dražba ukončena:31.03.2022 21:22:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč