Dominik Wallenfels - Uspořádaný chaos

Nejdelší strana: 100 cm

Akryl na plastové desce, 55x100 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

77488. Uspořádaný chaos
Dražba ukončena:26.05.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč