Dominik Wallenfels - Tři postavy

Akryl na papíře, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny autora.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

40809. Tři postavy
Dražba ukončena:26.02.2020 19:58:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 300 Kč