Dominik Wallenfels - Tři červené figury

Akryl na sololitu 47x47 cm. Signováno dole uprostřed Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

116823. Tři červené figury
Dražba ukončena:12.06.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč