Dominik Wallenfels

67140. Tanec radosti

popis: Akryl na sololitu, 48x68 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: 1932-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč