Dominik Wallenfels - Tanec radosti

Akryl na sololitu, 48x68 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

67140. Tanec radosti
Dražba ukončena:27.10.2021 20:47:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč