Dominik Wallenfels - Skupinová dynamika

Nejdelší strana: 69 cm

Akryl na sololitu, 69x69 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

76047. Skupinová dynamika
Dražba ukončena:28.04.2022 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč