Dominik Wallenfels - Siluety

Nejdelší strana: 120 cm

Akryl na plátně, 90x120 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

vydraženo velký formát
74362. Siluety
Dražba ukončena:30.03.2022 22:55:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč