Dominik Wallenfels - Rozzelenalá krajina

Akryl na papíře, 48x69 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

45499. Rozzelenalá krajina
Dražba ukončena:28.05.2020 22:30:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 28.05.2020 22:25:58 1177