Dominik Wallenfels - Rostliny v květu

Akryl na dřevěné desce, 45x43 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

110215. Rostliny v květu
Dražba ukončena:28.01.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč