Dominik Wallenfels - Ráno v lese

Akryl na sololitu, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

89561. Ráno v lese
Dražba ukončena:22.02.2023 20:45:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč