Dominik Wallenfels - Radost ze života

Nejdelší strana: 88 cm

Akryl na sololitu, 55x88 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

87770. Radost ze života
Dražba ukončena:14.12.2022 23:00:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč