Dominik Wallenfels - Ptáček s květem

Akryl na plátně, 49x46 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

45079. Ptáček s květem
Dražba ukončena:27.05.2020 19:46:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč