Dominik Wallenfels - Poklidná příroda

Akryl na sololitu, 70x48 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

89299. Poklidná příroda
Dražba ukončena:29.01.2023 20:41:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč