Dominik Wallenfels - Pohled na pole

Nejdelší strana: 100 cm

Akryl na plastové desce, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

77130. Pohled na pole
Dražba ukončena:25.05.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč