Dominik Wallenfels - Pohled na barevnou vesnici

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

101560. Pohled na barevnou vesnici
Dražba ukončena:28.09.2023 21:37:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč