Dominik Wallenfels - Odraz nebe

Akryl na sololitu, 47x70 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

91548. Odraz nebe
Dražba ukončena:30.03.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč